Jump to content

Recommended Posts

va rog luati masuri in ceea ce priveste acest admin "kestor" care nu inceteaza cu intrebarile personale si daca nu ii faci pe plac gen cont insta sau fb iti da ban ca  asa vrea si pt ca poate. multumesc!!!

Kicked by Console: "nerespectare (banned for 4234345 min)"
Kicked :"nerespectare (banned for 4234345 min

Degeaba faci reclamatie, nu ii pasa nimanui. Nimeni nu ia masuri aici. Eu i-am facut o reclamatie lui fth pt 2 banuri permanente date aiurea + jigniri la adresa mea. Si ce crezi? Nimeni, nimic. Penibil. 

Edited by Night

Nu pot sa imi exprim opinia pentru ca nu eram de fata, dar daca ce zici tu Maria e real, atunci kestor a depasit putin limitele...

Nu stiu ce sa mai zic, unele situatii sunt penibile si eu intr-adevar am alt mod de lucru si de a verifica sau pedepsi player-ii! Daca o sa am vreodata acces la remove, poate o sa fac curatenie...

@Maria_99 Atat te plangi zici ca esti femeie sa mor eu 😉 

Eu te am confundat cu o alta fata Madalina care juca si ea aseara si careia i am dat ban si a inceput sa ma injure pe insta destul de urat. Ti am zis sa mi zici instagramul sa vad daca esti aceeasi persoana si ca nu ti dau follow. Apoi mi ai mai zis ca ti a dat ban si etsey si aia a fost. Nu mai veni sa plangi aiurea pe forum turnatoare mica, a fost doar o neclaritate.

6 hours ago, kestor said:

@Maria_99 Atat te plangi zici ca esti femeie sa mor eu 😉 

Eu te am confundat cu o alta fata Madalina care juca si ea aseara si careia i am dat ban si a inceput sa ma injure pe insta destul de urat. Ti am zis sa mi zici instagramul sa vad daca esti aceeasi persoana si ca nu ti dau follow. Apoi mi ai mai zis ca ti a dat ban si etsey si aia a fost. Nu mai veni sa plangi aiurea pe forum turnatoare mica, a fost doar o neclaritate.

nu sunt obligata sa iti dau tie nimic. si minti cu nerusinare nu era nici o madalina sau alta fata pe server. la fel ai facut si cu daria. iti cauti gagica fa-ti un cont de tinder daca ai ce poze sa pui acolo. turnatoare? chiar nu. nu imi plac frustratii care nu stiu sa piarda!!!

@Maria_99Ce rasele ma tii am pierdut prostituata ca tu esti un parazit vierme zero in fata mea?

Edited by kestor

Se referea ca Madalina a fost pe server, apoi el a crezut ca a intrat cu alt nick si de aia s-a luat de tine. Fiecare cu perceptia si modul lui de a vorbi... nu mai zic nimic.

34 minutes ago, kestor said:

@Maria_99Ce rasele ma tii am pierdut prostituata ca tu esti un parazit vierme zero in fata mea?

ce frumos stii sa vb:) adevarat baiat de dorobanti... pacat ca doar baietel frustrat!

Alin,Bass...raman pur si simplu stupefiat cand vad cum permiteti un asemenea comportament din partea unui admin.Si nu e singurul...Am vazut cum unii admini abuzeaza si de comenzi si de limbaj..si pur si simplu nu inteleg cum sa ajuns aici.Chiar nu mai exista nici o regula,nu e nimeni sa opreasca nebunia asta?

Se dau atatea banuri aiurea si nimeni nu face nimic...in ritmul asta nu mai vrea nimeni sa intre pe server.Eu am vrut sa revin aici dar cand am vazut cum se dau aiurea comenzi si cum vorbesc unii admini ,mie scarba sincer .

27 minutes ago, BogD said:

Alin,Bass...raman pur si simplu stupefiat cand vad cum permiteti un asemenea comportament din partea unui admin.Si nu e singurul...Am vazut cum unii admini abuzeaza si de comenzi si de limbaj..si pur si simplu nu inteleg cum sa ajuns aici.Chiar nu mai exista nici o regula,nu e nimeni sa opreasca nebunia asta?

Se dau atatea banuri aiurea si nimeni nu face nimic...in ritmul asta nu mai vrea nimeni sa intre pe server.Eu am vrut sa revin aici dar cand am vazut cum se dau aiurea comenzi si cum vorbesc unii admini ,mie scarba sincer .

Am facut o confuzie intre nume, banul i a fost scos de dimneata, am explicat, ea continua sa ma provoace. Ce te tot victimizezi si tu atat incat esti stupefiat saracu. Nu am abuzat de nicio comanda, cred ca am dat 10 banuri in total de cand sunt admin, am gresit o data ca am facut o confuzie si ea nu voia sa explice si sa clarifice, tot ma trimitea pe forum si cand am intrebat o care e faza cu codurile. Esti prea sensibil

Kestor, nu mi se pare in regula sa avem un asemenea limbaj. Inteleg ca poate te-ai enervat sau a fost o confuzie dar nu asa se procedeaza, cel putin nu cu o fata/femeie indiferent de situatie. Daca aveti ceva de reprosat si jignit faceti-o in privat. Am facut aceasta mica “comunitate” special pentru cei ca noi, mai maturi, tocmai pentru ca toti membrii sa stie cum sa poarte o discutie si cum sa rezolve o problema evitand astfel copilarismele din ziua de astazi. Am vrut sa readuc acest joc vechi la viata tocmai pentru a face un mediu placut astfel incat atmosfera sa ne faca sa ne simtim bine chiar daca jocul s-a cam distrus de copii, codati si alte modificari. E valabil pentru toti, indiferent ca fac parte din echipa sau sunt pur si simplu jucatori/vizitatori. Ideea a fost sa nu fim atat de publici incat sa avem toate natiile de specimene si sa fim cativa dar de calitate, prin asta consider ca asa are mai mult interes. Sper sa intelegem cu totii cele spuse mai sus. 👍

• Like 1
  • Thanks 1