Jump to content

Clasic, CS GO mode sau Respawn?  

5 members have voted

1. 1. S-ar dori schimbari pe server?

• Ramane clasic
    • Introducem doar CS GO mode
    • Respawn
    • Clasic + Respawn
      0
    • CS GO mode + Respawn
      0

Recommended Posts

Lasă-l classic că de aia e 1.6 . Cine vrea să joace go să instaleze pe steam go și să joace. 

Mai sunt unii care nu au PC-uri performante si ar vrea poate sa vada cum e pe go, skin-uri, sunete, etc.

Daca il faceti go, eu unul nu o sa mai joc aici. Oricum alin nu o sa-l faca go pt ca il stiu de mult si joaca doar classic. 

Dupa mine, sa ramana 1.6 dar un no clip ar fi bun... Sa nu mai fie block. Respawn si go ar fi prea mult. 

Din punctul meu de vedere toti cei care suntem in momentul de fata jucatori mai vechi, cu totii ne-am cunoscut pe acest sv de cs 1.6 simplu CLASIC si doar asa vom mai fii cu totii si peste mult timp tot aici doar daca sv ramane exact cum este! votul meu clar merge ca sv sa ramana clasic altfel nu voi m-ai intra si multi cred ca vor renunta.. O zi frumoasa va doresc, GERMANIA. 

Din cate observ tot clasic este preferat. O sa il pastram clasic daca asa vreti doar ca o sa il refac de la zero. O sa elimin din pluginurile de care nu avem nevoie pentru un gameplay mai bun si o sa adaugam altele pe care voi le doriti. Puteti lasa cate o parere cu ce vreti sa mai modificam. Am rezolvat cu ip-ul si pt noul sv de steam only. E posibil astazi sa ii termin addons-ul.

Si eu votez pentru plug-in noclip intre playeri, sau cum se cheama si posibil daca poti introduce parasuta! :)

Salut. Cel mai bine e sa fie serverul classic. Fara skin-uri, fara parasuta, fara vip. Classic 100%. Un reinstal ar fi indicat:) + plugin-ul team clip.. Chiar e jenant sa te blocheze toti robotii... 

Ma gandeam sa pun skinuri ct/t cum era la meciuri, rosu cu albastru indiferent de model😅

Lasa-l classic. Nu are rost sa il incarci cu diferite skin-uri.. Cu totii ne dormim ca sv sa se miste cel mai bn.. 

Lasa l clasic, e greu sa mai gasesti un server azi la fel cum era acum 15 ani. Asta e si farmecul serverului

Ramane clasic, doar team semiclip si atat se adauga pentru a nu scoate serverul din mod-ul clasic.

• alin locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...