Jump to content

Recommended Posts

Iarasi I-am cerut Domnului admin Cortez Wargods... Si dinou refuza!!  Ce fel de admin esti frate. Cu o aroganta asa de mare... El poate juca cu Cfg-aim oricand ca nu il decectezi decat cu wargods... Fratilor... Luati decizi corecte nu ca topingul trecut.. Cand a scris ca poate da oricand Wargods.. Incaodata. Este admin = Exemplu!!

Dacă ești jucător, poți detecta foarte repede.Ceea ce tu nu prea ești...Adminii pot face chestia asta.

Momentan nu pot dezactiva av...momentan.Nu stau sa îți dau explicații, tie.

Pot dezactiva AV doar când nu lucrez! Ma decontează de la net și nu pot permite asta atunci.

Esti prea frustrat vere...

Mentionez ca am intrat cu cfg cu aim si nu ma detectat nimeni!! 
https://www112.zippyshare.com/v/VuWqb3fn/file.html
 Sper ca Intelegeti.. Am intrat fara steam si am jucat cu asta!! Nici un admin nu ma suspectat... 
 EU intru deobicei cu Steam ON Si am intrat Cu acelasi nick si nu ma suspectat nimeni!! 
Aveti grija in cine va puneti increderea!!

Avand in vedere ca si eu i am cerut lui Cortez wg si nu mi a dat, nu am insistat pe tema asta, deoarece nu se rezolva. Am spus si altor persoane despre situatia lui cortez, dar degeaba. Cat despre snake, degeaba ai cfg cu aim, nu exista cfg cu aim, doar aliasuri si dll-uri atat, cel mai bun crystal.cfg si totodata crystal.dll modificari la tinta, recoil si multe altele. Asteptam sa vedem ce are de zis Alin despre asa zis ul Cortez. Nu am nimic personal, doar spun ceea ce vad. Si sunt admini plini de ei si o aroganta de parca are banca datorii la ei. 

Pai voi vorbiți despre “cfg cu aim” și ma bănuiti pe mine...:))care nu am auzit de așa ceva. Stai spectator și uita-te.Eu nu știu care sunt adminii aia aroganți.Ești admin vere...

Salut. Si la mn pe server joaca cortez si baiatul joaca foarte curat. Singurul lucru care deranjeaza poate este faptul ca el joaca destul de bine

• Like 1

Eu știam ca e renderer-ul, nu de vreun cod (OpenGL) Eu as fii cu 2 ore înainte și in nici un caz nu am Windows 7, am Windows 10 “20H2” LV. Ia și joaca tu “jucătorule”, nu îmi bat capul...

Am postat wg ul pentru ca a spus bass sa l analizam. Imi cer scuze daca a fost ceva ce te a deranjat.

Nu are coduri cortez. E roșu wg din cauza cs-ului sau are virusi in pc. Cortez, buy steam, bro. 

Edited by Night