Jump to content

Recommended Posts

salut

joc pe serverul vostru de 4 luni si in aceasta seara am primit ban permanent de la adminul esmey fara absolut niciun motiv. as vrea sa vad si eu dovada in  cauza pentru banul permanent.

86.124.142.207  e ip-ul meu . STEAM_0:0:538500099  e steam id.  va rog frumos sa imi scoateti banul dat degeaba. de asemenea observ faptul ca adminul in cauza nu are banlist pe forum unde sa isi listeze evidenta banurilor date pe server. ma intreb de ce oare ? vad ca are o gramada de reclamatii pe forum si nu primeste remove...o seara faina

Edited by ColaCoca

Salut cola.

Eram pe server cand ti-a dat ban-ul permanent. Eu am primit gag pe motivul "sugaci" , iar tu ai primit ban permanent pe motivul "iesi in mm "

Nu inteleg de ce se perminte un asemenea limbaj din partea unui admin... las poza mai jos cu detalii.

2GSqygt.png

Edited by Night

[G]*DEAD*eustache :    i-ai luat-o in gura ?
etSmey killed Plang si trag dintr-o tigara with awp
[G]*DEAD*Samira1p :    noapte buna 😘
Server: CS.EVOGAMES.RO | Forum: www.evogames.ro/forum
[G]*DEAD*bASS :    am vazut Thruk... urat
Plang si trag dintr-o tigara killed arwe with aug
] amx_gag eustache 10 sugaci
[G]*DEAD*arwe :    nb
[G]*DEAD*GB :    noapte buna 😘
*** 2k18 killed bASS with a headshot from p90 ***
[G]*DEAD*bASS :    hug you girl 😘
fth killed Amalia with aug
BadBoy killed 2k18 with m4a1
*** Plang si trag dintr-o tigara killed BadBoy with a headshot from ak47 ***
[G]*DEAD*eustache :    asa e amalia.? ti-a luat-o
SuicideDog (RADIO): Fire in the hole!
[G]*DEAD*Amalia :    smey mio smotocito putin
[G]*DEAD*GB :    pff
Server: CS.EVOGAMES.RO | Forum: www.evogames.ro/forum
* hahaha changed name to hahaha

M am săturat de voi si de brigada voastră de bipezi sensibili,  care seara de seara intra cu nick-uri diferite si incep sa tulbure apele . Veniti si stricați jocul,  veniți si incitati la cearta de câteva zile bune încoace si tot voi faceti pe a vinovații. 

Pe lângă asta ,  bag de seamă că nu vezi bine , am o reclamație si aia e tot din partea voastră cuprinzând aceleași motive . Voi nu veniti sa jucați frumos , voi veniti sa stricați atmosfera , sa înjurati si sa va comportati ca la usa cortului si oricine poate confirma asta.  V am atras atenția in nenumarate randuri si nu numai eu , si ceilalti băieți,  dar tot continuati. Si tot voi va plângeti,  a trecut 8 martie,  gata 🤪

Thruk poate confirma si el in ce fel l ai înjurat cat si ceilalti admini care pot susține cele spuse de mine .

Edited by etSmey

eu l-am injurat pe truck? cred ca esti drogat, prietene. nu ai voie man sa ai un asemenea limbaj fiind admin. esti peniibil. cum sa-i dai gag pe motiv "sugaci" sau ban permanent pe motiv "iesi in mm" pentru nimic. pentru ce a zis trebuia sa-i dai gag, ban maxim 2 ore...se vede ca esti incepator, prietene. stai in banca ta acolo

5 minutes ago, Night said:

Salut cola.

Eram pe server cand ti-a dat ban-ul permanent. Eu am primit gag pe motivul "sugaci" , iar tu ai primit ban permanent pe motivul "iesi in mm "

Nu inteleg de ce se perminte un asemenea limbaj din partea unui admin... las poza mai jos cu detalii.

2GSqygt.png

De ce ii spui Cola ? Era cu numele Amalia si din cate am vazut ai spus ca e iubita ta . Cand spui o poveste, arată tot demersul. Înainte de a primi gagul asta , stii foarte bine ce mi ai spus, asa ca nu te victimiza ca dai in ridicol . 

[G]*DEAD*eustache :    i-ai luat-o in gura ?

....

*DEAD*eustache :    asa e amalia.? ti-a luat-o

pai vad ca are nick-ul cola pe forum. ce relevanta are nick-ul cu faptele tale? vezi ca iarasi esti depasit de situatie. pacat ca alin nu ia masuri. posibil sa fii donator... seara faina.

Edited by Night
3 minutes ago, Night said:

eu l-am injurat pe truck? cred ca esti drogat, prietene. nu ai voie man sa ai un asemenea limbaj fiind admin. esti peniibil. cum sa-i dai gag pe motiv "sugaci" sau ban permanent pe motiv "iesi in mm" pentru nimic. pentru ce a zis trebuia sa-i dai gag, ban maxim 2 ore...se vede ca esti incepator, prietene. stai in banca ta acolo

Am spus eu ca tu l ai înjurat pe Thruk ? Iti recomand si tie o pereche de ochelari ca stai si tu prost cu  vederea,  nu numai cu bunele maniere 😪 

Si crezi prost,  daca vorbim de "drogat" voi aveti dependenta de mine , nu eu 😉

Ai de gand sa postezi dovada pentru care a luat ban permanent pe motivul 'iesi in mm'? 

• Haha 1

11.b. Insultele legate de familie (atat admin cat si jucator) se pedepseste cu ban 120 min. 

18. Este obligatoriu să aveți o dovadă în urma banului dat, dovada constă în demo sau ss;

Nu vă dați „șmecheri” că aveți admin, cât de ușor v-am acordat adminul la fel de ușor îl putem scoate;

Luate din regulamentul pe care nu l-ai citit. 

Degeaba ai reactionat cu 'haha' mai sus cand ti-am cerut dovada. Pacat ca se permite aici sa dai ban cand vrei si cui vrei fara dovada. Pacat. 

Edited by Night
  • Sad 1

Tu te agiti mai mult decât reclamantul,  dar tie n am ce explicații să-ți dau . Te bagi peste tot, abia astepti o portiță sa încerci sa ma "ingropi" , astfel că sugerezi mult cu asta . Nu mai fi asa disperat , deschide topic si ma poti reclama si acolo,  dar noi toti stim ce fel de poama esti , pe cine încerci să minti ? 

11.b. Insultele legate de familie (atat admin cat si jucator) se pedepseste cu ban 120 min. 

Ma bucur ca stii sa citesti.  Într-adevăr, asa este precum scrie in regulament,  dar asta se intampla odată,  de două ori ( sa iei ban 120 minute) . Cand lucrurile se repeta in fiecare seara si vii cu același comportament malițios,  respectiv limbaj de ghena, iti iei o pauza mai lungă, poate asa reușești să ți reziliezi cele mentionate mai sus 😊

Si nu mai da reply, oare nu scrie in regulament si asta ? Sau ne putem da toti cu parerea in treaba altuia  ? 🤭

Salut. Abia acum am reusit sa intru. M-am uitat peste ce ati scris. Dar treaba sta in felul urmator. Esmey minte. Nu a dat toata convesatia din consola. Unde e partea cu 'i-am tras-o iubitei tale' facand referire la mine (eu jucand cu numele de fata), dupa a intervenit eustache cu replica 'i-ai luato'. Zici de night ca nu spune tot, dar tu de ce nu o faci? 

Te victimizezi ca ultimul om. Incerci sa o dai la intors cu truck si cu alte seri in care nu am avut un limbaj tocmai corespunzator. Eu sunt un jucator calm de obicei. 

Astept decizia lui alin. Inca am ban pe server. 

Ps. Sa pui si tu dovada pentru ban, ca doar esti 'admin cu experienta' si stiai deja ca ai nevoie de dovezi pentru banurile date. 

O zi buna. 

• Haha 1
2 hours ago, ColaCoca said:

Salut. Abia acum am reusit sa intru. M-am uitat peste ce ati scris. Dar treaba sta in felul urmator. Esmey minte. Nu a dat toata convesatia din consola. Unde e partea cu 'i-am tras-o iubitei tale' facand referire la mine (eu jucand cu numele de fata), dupa a intervenit eustache cu replica 'i-ai luato'. Zici de night ca nu spune tot, dar tu de ce nu o faci? 

Te victimizezi ca ultimul om. Incerci sa o dai la intors cu truck si cu alte seri in care nu am avut un limbaj tocmai corespunzator. Eu sunt un jucator calm de obicei. 

Astept decizia lui alin. Inca am ban pe server. 

Ps. Sa pui si tu dovada pentru ban, ca doar esti 'admin cu experienta' si stiai deja ca ai nevoie de dovezi pentru banurile date. 

O zi buna. 

Eu nu am scris asa ceva "i-am tras-o iubitei tale" , așadar daca ai dovada te invit sa o pui aici . Nu incerc sa ma scot cu nimic, nu mi pasa cum esti tu de obicei , imi pasa doar ce faci pe server si ti am exemplificat mai sus . Într-adevăr, motivul banului e unul in maniera a ce ai zis tu . A fost un moment de slăbiciune, am cedat,  dar nu mi pare rau ,  banul e justificat din punctul meu de vedere , cât despre  motivul lui , nu te mai da in talente . Stii foarte bine ca nu esti deloc molcomit pe server si impreuna cu prietenii tai cu nume de băieti începeți să vă luați de playeri ca sa starniti reacții si cearta ( un exemplu e Samira1p de care va luati in fiecare zi ) . Tot voi sunteti cei care începeți balamucul si tot voi va  credeti tapii ispășitori. 

Pune dovada prietene. Lasa vorba. Noi vrem fapte, nu vorbe. Ce ai scris tu este egal cu 0. Pune dovada si am terminat cu asta. 

• Haha 1
Just now, ColaCoca said:

Pune dovada prietene. Lasa vorba. Noi vrem fapte, nu vorbe. Ce ai scris tu este egal cu 0. Pune dovada si am terminat cu asta. 

Am spus mai sus destul de clar ce a fost de spus . In schimb , va sfatuiesc sa nu va mai omorati neuronii aia cu etSmey ca vi se depune calcar pe glanda pineala , bombardierilor.

Cel mai toxic admin si jucator da lectii de viata. Fereasca. Daca nu plateai pentru admin zburai de pe server de mult.

Edited by Sheep
  • Haha 1
  • bASS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...