Jump to content

Recommended Posts

Salutare. Astazi 03.03.2021 Ora 22:00 I-am certut lui adminul Cortez wargods! Iar acesta ma tratat ca si cum nu a vazut ce i-am scris... Am stat 2 ore pentru un amarat de scan Wargods.. Infine... Concluzia este in felul urmator... Daca  admini. Care vorba aia trebuie sa fie un exemplu pentru jucatori, Nu dau scan wargods.... Pleyeri de ce ar fii obligati sa dea scan Wargods????
Si daca pleyerul nu da Scan wargods de ce primesc ban pentru asta!... Nu au nici o, obligatie la fel ca si adminul Cortez.... 
Luati masuri in privinta asta... 

Toti admini sa aibe steam on.   Sa isi cumpere Cs 1.6. Daca vrea sa fie admin pe servar! 

Multumesc!!! Si va rog spuneti-va parerile  Sincere!!!!!!

Edited by snaKe

Salut Snake,

Ca sa te liniștesc, pana acum o luna și ceva, nici nu știam ce este ăla “wargoods”, acum vreo 5-6 ani nu auzisem de el :)) Adminii făceau ss sau stateau spec. pe playeri...classic, și am făcut asta mult timp ca și admin.In fine, rezolv cu antivirusul și îți voi da oricând “wargoods”. 

Motivul pentru lipsa unui scan wargods este ca abia acum o luna ai aflat de el? Sau ca ai probleme cu antivirusul si din cauza asta nu poti face scan (adica ai virusi pe calculator)? Sau erau alti admini pe server si ti-au facut demo si screenshot si a iesit ok, doar ca restul nu aveau cum sa stie?

Eu din nou, nu am fost la locul faptei, asa ca sunt neutru, dar ca un sfat pentru Cortez, poti sa dai Pause la AV, ca sa nu detecteze fals pozitiv la Wargods si tot la fel la Allow list in Windows Defender sau cum e, daca ai Windows 10. You can do it!

Momentan joc de pe pc de servici...(lucrez de acasă perioada asta, de aceea am avut problema la antivirus) S-a rezolvat, voi da “wargoods” oricând, oricui :)) ss, demo...Îmi voi relua contul de steam curând.

Mersi pentru sfat, Bass. 

11 hours ago, Sheep said:

Motivul pentru lipsa unui scan wargods este ca abia acum o luna ai aflat de el? Sau ca ai probleme cu antivirusul si din cauza asta nu poti face scan (adica ai virusi pe calculator)? Sau erau alti admini pe server si ti-au facut demo si screenshot si a iesit ok, doar ca restul nu aveau cum sa stie?

Faci cumva parte din discuție? Te-a menționat cineva ? Nu te mai baga in topicuri care nu te privesc in ideea că-ți aduci tu opinia . Inițiază topic si apoi iti poti spune oful .

Cat despre Cortez, eram pe server, e un jucător bun , niciodată nu l am suspectat de ceva !

• alin locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...