Jump to content

Recommended Posts

Salut,

Reclamatie etSmey pentru:

- limbaj denigrator la adresa jucatorilor (de exemplu: "esti prea pudel sa avem anturaj", "stie maica ta ca sari geamul sa iesi la scara?", "mai usor cu arfele astea de bombardier cu ovarele goale", "tu esti vierme de pamant")

- gag pentru motive personale, fara a incalca o regula - motivatia: "mai.taci.si.tu"

- ban cu motiv "ca.mama.ta"

- etc

210172808_Smey3.thumb.png.08907cd49f45bb0539d06326e3679694.png1221700830_Smey2.thumb.png.8569812a4ad9820133f6312bbd40a5f6.png1941768973_Smey1.thumb.png.83954ea1adf506aecda679077585a4f1.png

• Thanks 1

Va salut domnule sheep si domnul night

*** Thruk killed DekaRu with a headshot from m249 ***

*** SK - aNoRMaL[e]wOw~ killed trenera with a headshot from m4a1 ***

[G]*ALIVE*sharkOFConstanta :    si tu esti o tarfa :))

*** BoteA killed SK - aNoRMaL[e]wOw~ with a headshot from xm1014 ***

Server: CS.EVOGAMES.RO | Forum: www.evogames.ro/f

Va multumesc ca v ati facut crew sa intrati pe server si sa stricati ambientul de aici . Dar din pacate , intentiile cu care ati venit nu se muleaza pe comunitatea asta . Tu , shark , ti ai incercat o de n ori , atasez mai jos si poze , deja te stim toti ce fel de persoana esti si ce ai cautat sa faci . Frustrarile tale au atins cote maxime si ai devenit insolent spre inesuportabil . Te am atentionat de nenumarate ori sa pastrezi un limbaj decent ori ai continuat , ca atare ai fost sanctionat pe merit . Nu ne trebuie arfele tale de bogatas , perfectionist si atotstiutor , cel putin pentru mine , ca sa te respect trebuie sa ma respecti . Cu siguranta ca ai obtinut ce ai vrut , ai facut o pe a victima , pe a oaia ranita , si ca atare imi asum consecintele .  Daca ai intrat in hora , joaca 😉

Gagurile nu au fost personale , ci pe merit , vorbeai urat , un limbaj greu de digerat , de ghetou . Pe langa toate acestea , un sfat pot sa ti dau , inafara acestui joc pentru ca se pare ca scopul lui nu mai e pentru a te relaxa , tu fiind un factor la perturbarea lui : revizuieste ti atitudinea , macar pentru sine .

Pentru domnul night , din nou , aceleasi circumstante . Daca probabil , din neatentie , ai uitat sa precizezi ca mai intai de asta ai mai primit un gag tot pentru limbaj vulgar , ca mai apoi spunandu mi " s o iei la bot grav " sau ceva de genul asta , iti reamintesc eu . Pentru limbajul de genul acesta se da ban 120 de minute dupa atentionare , eu ti am dat gag si ai ramas si pe server .  Prin urmare , pot spune ca va sta bine impreuna , amandoi sensibili si paradoxal rigizi :)

In continuare , cu siguranta ca Alin poate vedea loguri si ce s a vorbit si va putea lua o decizie .

Multumesc, 

etSmey

156601663_857526994799814_8727625212784102661_n.jpg

Sincer Shark are comportament de barosan de cate ori intra pe server...si isi ia gag de cate ori e on. 

Cat despre Night, impreuna cu Dekaru s-au luat la trante cu Smey, si el le-a cantat in struna...pana au luat-o pe aratura. 

• Thanks 1

Iznogound=S A fost avertizat odata! pe o fy_snow.
Cand sa schimbat harta pe train. Respectivul Ne-a facut pe majoritatea de pe servar botii. Imi pare rau ca nu am facut ss. 

Dovada cand a fost avertizat! https://imgur.com/a/QlfMbHn

Poti sa vezi in consola totul!

Edited by snaKe
  • Thanks 1

Stiu ca doar adminii au voie sa comenteze aici, dar ma bag si eu putin sper sa nu deranjez.

Etsmeyule, pe langa faptul ca majoritatea de pe server ti ar rupe urechile alea, tu continui sa te dai sef pe serveru' asta.

De ce vorbesti la persoana intai aici cu baiatul ala? Credeai ca sunt eu? :))) stai linistit. Daca donezi aici nu inseamna ca poti face si ce vrei, intelegi?

Cat despre Thruk, este mana in mana cu tine, e normal sa ti ia apararea :))

Aline, verifica logu' ala si vezi cine incepe si ce si cum, fa ti treaba de fondator si zboara din ei ca prea-si fac de cap, de asta m am retras ;)

Va pup!

15 minutes ago, shark said:

Stiu ca doar adminii au voie sa comenteze aici, dar ma bag si eu putin sper sa nu deranjez.

Etsmeyule, pe langa faptul ca majoritatea de pe server ti ar rupe urechile alea, tu continui sa te dai sef pe serveru' asta.

De ce vorbesti la persoana intai aici cu baiatul ala? Credeai ca sunt eu? :))) stai linistit. Daca donezi aici nu inseamna ca poti face si ce vrei, intelegi?

Cat despre Thruk, este mana in mana cu tine, e normal sa ti ia apararea :))

Aline, verifica logu' ala si vezi cine incepe si ce si cum, fa ti treaba de fondator si zboara din ei ca prea-si fac de cap, de asta m am retras 😉

Va pup!

Te-ai retras ca prea-si fac adminii de cap, pai ma barosane de ce de cate ori intrii tu pe server vorbesti ca ultimul boschetar arogant si figurant? De cate ori te iei la tranta cu careva, eu ce zic? Shark RELAX. asta spun mereu. Dupa continui cu gunoiul asa ca iei gag, ultimele 10 dati pe sv asta ai luat. chiar si ban pentru injurii repetate. Te dai sfant, lasa comunitatile de cs ca nu ai tu treaba cu respectul. Intai te luai cu Opal, el e de vina apoi Smey el e de vina, acu zici si de mine...toti avem ceva cu tine, te-am vazut mai mic si plapand probabil; si te abuzam...ca`ti place sa faci imagine de victima.  lasa vrajelile astea nesimtite si foloseste-ti timpul sa inveti ce`i respectul fata de cei din jur.  Seara buna! 

Pai vezi, aia e faza... Voi nu stiti ce inseamna respectul :)) am incercat sa va respect de la inceput dar ati fost pe langa si sunteti pe langa.

Nu vorbesc ca ultimul boschetar sau poate vorbesc ca ultimul boschetar, "boschetar" la figurat si la propriu cred ca esti si mai rau decat un boschetar tu.

Nu ma dau sfant dar sunteti pe langa cu 1.6-le, nu le aveti deloc cu adminatu'. Si inceteaza cu jignirile, in log se vede tot.

Shark , normal ca toti ati vrea sa mi "rupeti urechile" , dar etSmey va da pe 1.6 de va aplauda urechea muzicală. Ai iesit din comunitate,  un neserios de om cum stii prea bine ca esti , si acum iti scuturi angoasele pe server. Sunt psihologi pentru probleme de genul asta , go in , there is no shame . Cs e pentru relaxare , ori tu deviezi mult si mereu ai cautat ranchiună pe server . La început păreai de treaba ,  asta cat ai fost admin , după aceea ai devenit ceea ce esti tu cu adevărat ,  ti ai dat masca jos . Si stii foarte bine cum esti , nu stau sa ti fac portretul psihologic,  dragule . 

P.s: sper ca atunci cand ai spus de urecheat , ai vorbit doar metaforic🤭

edit: tu esti acelasi cu care a inițiat reclamația,  banul a fost pentru bine , sharkofconstanta ; nu inteleg ce strategii încerci să faci :))))

Edited by etSmey

Nu sunt aici pentru a lua apararea cuiva sau pentru a reclama o actiune care a fost facuta impotriva mea pe nedrept. Sunt aici pentru a aduce in vedere un comportament al unui admin, comportament care este reprobabil si daunator, si care nu ar trebui sa se mai repete indiferent de circumstante. 

Sanctiunile nu sunt apliate doar ca masura punitiva (restrictiva, care sa ii protejeze pe restul jucatorilor), rolul lor fiind si unul care sa corecteze comportamentul celui vizat (un fapt mult prea des ignorat). Atat timp cat adminul care aplica sanctiunea nu este un model pentru comunitate, si cu atat mai mult atunci cand acesta adopta o atitudine denigratoare asupra jucatorilor (chiar daca e numai asupra celui sanctionat), actiunile sale nu fac decat sa nemultumeasca si sa incite la mai multa disonanta si animozitate.

Presupunerea ca cineva este frustrat, are "arfe de bogatas, perfectionist si atotstiutor" sau este o "oaie ranita", acestea nu au ce cauta in argumentarea unui gag, si cu atat mai putin in aceea a unui ban permanent. Regulile au rolul de a directiona spre o actiune si este bine ca cineva care aplica sanctiuni bazandu-se pe ele sa faca apel tot la ele pentru a justifica sanctiunea. Nimic mai mult si nimic mai putin.

• Thanks 1

Prietene, l-ai banat pe un amic de al meu [DEKARU[ permanent acuma seara fara niciun motiv. Se poate verifica in log. Omul era steam on. Nu joaca non-steam ca altii in 2021.

Cat despre afirmatia "dar etSmey va da pe 1.6 de va aplauda urechea muzicală" Sper ca ai glumit, eu am luat-o ca pe o gluma.  Esti 0 la jocu asta. Nu ai niciun stil. Nu ai cum sa ma bati la jocul asta nici daca te mai nasti o data. Doar arogantele iefine sunt de tine.

Edited by Night

Nu i nevoie sa facem chat ,  imi place cum scrii shark,  apuca te de poezii , ai un limbaj foarte elocvent si bine structurat . Vezi tu , nu mereu conținutul încărcat e si calitativ . Ce spui tu acolo e vag,  usor de pătruns , ca o pana n bătaia vântului. Cu siguranta ca ne am putea lungi , si mai cu seamă sa o dam in texte pline de nonsens si lungi . Eu prefer să rămân la esenta acestei chestiuni si sa nu ma mai lungesc cu figuri de stil cliseice , ca te ai dat prea mult in figuri deja . 

Cat despre tine , "noapte" , nu am niciun motiv să ți raspund dar iti spun concis câteva aspecte , chiar dacă nu te a intrebat nimeni nimic  . Te apreciez ca i iei partea amicului tau , e un gest foarte frumos si denota multe. Imi dau seama cu ajutorul lui ce fel de om ești si tu .

Si cum ti am zis pe server , prefer să fiu non steam dar talent, carisma si respect on , iar chestiile astea nu se cumpără cu 10 euro , se câștigă 🤧 

Btw,  te astept la 1vs1 cum am zis :)))

• Haha 1

Talent n-ai, carisma nici atat iar de respect nici nu poate fi vorba. Cand tu imi zici mie ca joc doar polar, dar tu faci la fel in 98% din cazuri.. Joc cu ce vreau, e free game. Am intrat la joc linistit si dupa ce am inceput sa te bat, ai inceput cu afirmatii inutile gen: asta joaca doar polar etc. Verde era pe server poate sa confirme, pacat ca nu intra pe forum. Asa cum am mai zis, joc cu ce arma vreau. De aia e pus awp acolo, sa joace lumea cu el. 

Degeaba e populat acest server. 70% din admini sunt afoni, nu au nicio treaba cu adminatul, se accepta adminul doar printr-o simpla cerere banala. Orice bot/amator poate sa ia admin. Exemplu: laly98. Tipu n-are nicio treaba, baneaza in stanga si dreapta pe toti 'ca i se pare lui ca are aim/wall*

Daca nu se ia atitudine, degeaba. 

Ps. Smey, când am avut eu server de cs acum 11-12 ani, tu erai cu puța în nisip. Alt reply nu mai las aici. Noapte buna. 

Edited by Night

Night , nu i nevoie sa ti consumi neuronii cu mine dacă ma jucam cu puța n nisip acum 11-12 ani,  corect ? 

Cat despre ceea ce zici tu acolo , e total fals . Nu mă interesează cu ce arma joci . Ma amuzăm putin de faptul că doar pe snow intrai , dar nu ma indoiesc ca nu stii si alte mape si arme 😉

Eu joc doar de câteva luni , 3 sau 4 maxim,  după o pauză de 5 sau 6 ani , dar un lucru e cert si l stii si tu , chiar dacă nu ti pica bine si tu crezi ca ma băteai "in asa hal" : oricât de bipolar ai fi tu sau scumpul tau amic,  niciunul nu face cat un polar de al lui Smey 🙄 

Urmatorul reply o sa fie doar la cererea lui Alin .

Edited by etSmey
  • Haha 1

Nici macar un amarat de banlist nu ai. Ai dat 100 de banuri fara dovezi. 

Hahaha, chiar m-a amuzat ultimul reply lasat la reclamatie. Imi place ca esti optimist. Din pacate lucrurile stau altfel. Te bat si cu arme si cu polar. La lame poate ma bati, in rest...asa cum am mai zis, nici daca te mai nasti o data:)) pune-te spec si invata cum se joaca cu polaru, prietene. Azi in 10 runde nu ai batut om si tu vii la mine sa-mi zici de polar? :)) uahaha nice joke bro, nice joke. Nu am ce sa-ti demonstrez tie nimic, cu polaru esti cu 2 clase sub mine. Prietenii stiu de ce, restu-i can-can. 

• Sad 1

Nu am vorbit metaforic la faza cu urecheatu', chiar te as urechea rau crede ma :)) ti as scoate ambele urechi din radacina.

Nu stiu ce vorbesti acolo, doar tu stii ce vorbesti din cate vad eu... Care tovaras/amic? Si oricum stai linistit, mult timp nu vei ramane nici aici :)) inchei subiectul.

Aline, intervino odata si inchide topic.

• Confused 1
  • Sad 1

Iti face etSmey urechile deltaplan si te trimite la realitate. Dacă ajungi sa vorbesti de această formă primitiva de manifestare , plecând de la digital si ajungand la fizic inseamna ca esti depelasat complet. N as fi zis si asta dar ca introspecție doar,  zici ca esti shark , dar esti doar un pestisor dintr un acvariu intr un ocean. 

• Haha 1
  • alin locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...