Jump to content

Recommended Posts

NICK: Sultan

IP: 5.14.16.20

STEAMID: STEAM_0:1:87213334

DATA/ORA:  22/02 ora ~1:20

ADMIN: adminul care ti-a dat ban erau mai multi opal zduppy thruk unul din ei 

DETALII: motiv aim

https://imgur.com/a/UwWkK1v

Adminul care mi-a dat ban sa puna aici demo cu dovada sa radem putin. Cand nu sunteti siguri de vreun jucator cereti parerea celorlalti admini de pe server, daca si ei sunt la acelasi nivel, pastrati demoul puneti-l in admin's zone ptr analiza nu dati aiurea ban.

• Confused 1

In primul rand cand faci demo mai ales ptr silent trebuie sa lasi cel putin 3-4 runde sa se vada clar codul, doar la aim pe fatza din ala de sare tinta din cap in cap la 5 oameni in 2 secunde poti da ban rapid, in rest ptr wall silent norecoil faci demo mai lung.

In al doilea rand eram cu steam logat, trebuia sa ceri parerea celorlalti admini, pentru ca nu toti jucatorii stau sa-si faca conturi pe toate comunitatile si cereri unban, se duc pur si simplu pe alt server.

• Confused 1

Ai partial dreptate.

Poate lipsa mea de experienta m-a impiedicat sa iau deciziile corecte (rapide) si sa verific amanuntit.

In orice caz, astept opiniile colegilor mei.

Intradevar, demo`ul este cam scurt...si aduce a silent, insa Sultan este jucator vechi, si a trecut prin numeroase verificari. Eu nu`l stiu sa`l fi prins vreodata cu cod. 

• Sad 1

Mi s-a confirmat de un coleg admin, ca erai ON pe Steam. In consecinta ti-am scos ban de pe ip si Steam ID. 

Scuzele mele.

Desi nu am calitatea de admin, avand o experienta in spate, pot spune ca in cele 3 demo-uri nu este suprinsa vreo faza din care sa rezulte ca Sultan ar fi jucat codat.

• Thanks 1

Ce m-as fi facut fara voi, multumesc ca m-ati ajutat sa iau decizia corecta si sa indrept greseala mea de incepator. Respect!

• Thanks 2

Kzay este un jucator vechi, ne stim de mult timp si cunosc felul in care joaca. Opal cu totii gresim, nu este nici o problema, deaia suntem o echipa ca sa ne ajutam reciproc.

• Thanks 1

Se apropie skill-ul lui sultan de silent? Motiv suficient de ban. Singurul mod de a il testa este in a il face sa reproduca experienta pe un pc fara coduri. 60-144fps, fara cfg importat, doar ce-si aduce aminte. Si desigur, cu un mouse fara scroll.