Jump to content

Recommended Posts

Salut, pot să ofer câte un cont de Steam cu CS 1.6 la fiecare sfârșit de lună celui de pe locul 1 din top15. Scopul este simplu: de a atrage cât mai mulți jucători pe server. Dețin 6 astfel de conturi, asta înseamnă că pot oferi câte un cont în fiecare lună până la sfârșitul anului. Dacă sunteți de acord cu propunerea mea, lăsați reply. Top-ul va trebui resetat pe data de 30 iunie, iar concursul va începe pe data de 1 iulie. În data de 31 iulie voi posta câștigătorul aici. De-asemenea ar fi indicat să adăugați pe server mesaje hud/chat despre acest concurs (pentru a vedea cât mai multă lume, sunt puțini cei care trec pe aici). Aștept confirmare.

PS: Dacă cel de pe locul 1 din top15 deține deja un cont de Steam, voi da contul celui de pe locul 2. Nu-și are rostul încă un cont.

Edited by psychosis
  • Like 1

Si eu sunt pro! Oricum voiam sa resetez pe 30 iunie topul cu sau fara concurs! ;)

Vedem cum facem si cu mesajele HUD sau chat!

Lași reply aici în 30 iunie seara după ce ai resetat top-ul. M-am răzgândit, în prima luna de concurs o să ofer 2 conturi de Steam, apoi în fiecare lună câte un cont pâna la sfârșitul anului. 

Mesajul ar trebui să fie ceva gen: La sfârșitul lunii primul din top15 va primi un cont de steam, detalii pe forum. Sau cum vreți voi, am dat un exemplu.

Ok! Daca de ex. sunt 2 sau 3 pe locul 1, 2, 3 cu Steam, dai Steam la primul cu Valve de mai jos?

• bASS featured and pinned this topic

Dau si eu $20 pt locul 2. Sa aiba si ala o sansa, ca nu mereu cel mai bun e campion la final

LE: nu am mai intrat de o luna pe server si inca o luna nu mai intru, dar ca idee

Edited by kestor
18 minutes ago, kestor said:

Dau si eu $20 pt locul 2. Sa aiba si ala o sansa, ca nu mereu cel mai bun e campion la final

LE: nu am mai intrat de o luna pe server si inca o luna nu mai intru, dar ca idee

Pai doar daca cumparam alte Steam-uri sa fie mai multe! Multumim si ai grija pe acolo!

• Like 1
On 6/27/2021 at 9:10 PM, psychosis said:

Lași reply aici în 30 iunie seara după ce ai resetat top-ul. M-am răzgândit, în prima luna de concurs o să ofer 2 conturi de Steam, apoi în fiecare lună câte un cont pâna la sfârșitul anului. 

Mesajul ar trebui să fie ceva gen: La sfârșitul lunii primul din top15 va primi un cont de steam, detalii pe forum. Sau cum vreți voi, am dat un exemplu.

Am uitat sa las reply, dar oricum am resetat topul, concursul e in desfasurare! :)

• Thanks 1
  • 5 weeks later...

Salutare. Având în vedere faptul că top-ul se tot resetează de o saptămână în continuu, am hotărât să opresc concursul. Voi oferi celelalte conturi rămase (5) unor jucători fideli care au vechime pe server. Aştept o listă din partea lui baSS cu jucatorii care joacă cel mai mult/de mult pe server şi voi alege eu 5 de acolo.

Cam astia imi vin in minte acum, dar nu stiu sigur daca unul sau 2 din ei au Steam sau nu, de aia ti-am dat 7:

Black!!!
_BuRcEA_
ssssssss
Lg_mix
cupcake
Mufasa
SK - aNoRMaL[e]wOw~

cupcake e fată? Dacă da, o poți întreba dacă dorește cont? Va primi din start... Pe black, burcea, lg_mix, ssssss i-am văzut pe server. Pe restu' nu i-am văzut încă. O să vedem cum facem...

Da, e fata. Joaca de anul trecut din toamna! Cred ca e de acord. Ii zic sa intre pe forum sa iti dea PM cand poate. Multumim!

În regulă. Deocamdată i-am ales pe cupcake(dacă dorește cont) și pe Burcea. Evident, dacă dorește și el. Vedem pe urmă cui le dau pe cele 3 rămase.